Lokalizacja

Zabłocie to modna i intensywnie rozwijająca się dzielnica Krakowa, położona bardzo blisko ścisłego centrum. To jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Krakowa.

Zabłocie Business Park to nowoczesny kompleks biurowy klasy A położony przy ul. Zabłocie i Romanowicza, w atrakcyjnej, usytuowanej bardzo blisko centrum Krakowa dzielnicy Zabłocie.

Taka lokalizacja pozwala stworzyć kompromis pomiędzy dogodnym i szybkim dojazdem do pracy z jednoczesnym oddaleniem od zatłoczonego i ruchliwego centrum Krakowa.

Bliskość stylowej i modnej dzielnicy Kazimierz daje możliwość odpoczynku i wytchnienia w licznych kawiarniach i kameralnych restauracjach.

Osiedle mieszkaniowe “Pasaż Podgórski”
Muzeum Mocak (fot. Grzegorz Pędzich)

Dzięki realizowanemu programowi rewitalizacji tego obszaru wybudowane zostały nowe połączenia komunikacyjne, które pozwalają na bardzo szybkie i sprawne przemieszczanie się w dowolnym kierunku.

W pobliżu znajdują się modne kawiarnie i restauracje, działają liczne punkty usługowe i duże centrum handlowe. Wszędzie można łatwo i szybko dotrzeć piechotą.

Nie brakuje tutaj również licznych atrakcji turystycznych, które dodatkowo ożywiają ten postindustrialny obszar. Oprócz starego Kazimierza rzesze turystów przyciąga m.in. muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera czy Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK.

Wszystko to sprawia, że Zabłocie stało się przyjaznym i harmonijnym miejscem zarówno do pracy, jak i do spędzania wolnego czasu.

Nie ma wartości równej wartości czasu

Zabłocie Business Park dzięki swojej lokalizacji, bardzo dogodnym połączeniom komunikacyjnym oraz rozwiniętej infrastrukturze drogowej pozwala zminimalizować czas potrzebny na dojazd do pracy:

•   szybki tramwaj odjeżdzający z częstotliwością 5 min
•   przystanek tramwajowy naprzeciwko biurowców

Doskonałe połączenia we wszystkich kierunkach