Opis kompleksu

Kompleks będzie składał się z nowoczesnych, siedmio- kondygnacyjnych budynków biurowych klasy A.

Obecnie zrealizowany został Etap I - budynek A o powierzchni najmu 11 274 m2, który do użytkowania zostanie oddany w kwietniu 2017 r.

Budynek A Budynek B

W Etapie II realizowany będzie Budynek B o całkowitej powierzchni najmu 14 470 m2. Rozpoczęcie budowy tej części zaplanowane jest na IV kwartał 2016 r.

Wszystkie budynki są tak zaprojektowanie, żeby spełniać różnorodne zapotrzebowania wynajmujących. Jest możliwość wydzielenia powierzchni biurowych w układzie klasycznym, jak również w otwartej przestrzeni tzw. “open-space”.

Pod budynkiem A zaplanowanych jest dwukondygnacyjny garaż podziemny na 165 miejsc postojowych.

Na parterze przewidziano lokale usługowe i gastronomiczne.

Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W zgodzie z naturą

Już na etapie projektowania zadbaliśmy aby nasze budynki były przyjazne środowisku. Zarówno materiały użyte do budowy jak również późniejsza eksploatacja będą sprzyjać ochronie środowiska naturalnego. Nasi projektanci zastosowali innowacyjne rozwiązania i technologie zmniejszające zapotrzebowanie na energię i światło, tak żeby jak najkorzystniej wpływają to na ekologię.

Zabłocie Business Park jest w trakcie certyfikacji BREEAM na poziomie VERY GOOD. Budynek B w kompleksie Zabłocie Business Park jest w trakcie certyfikacji BREEAM na poziomie EXCELLENT.

Dziennik budowy

06/04/2017
Czytaj więcej